BioCompact 50 är ett smidigt och effektivt innerfilter för akvarium upp till 50 L. Fungerar mycket bra till dig som har akvarium med räkor.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 5 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 43 B 47 H 120 mm |
| Vikt | 0,26 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 50 |
| Maximalt flöde genom filtret | 120-240 liter/timme |
| Filtervolym | 0,18 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning BioCompact 50
Till BioCompact 50
BioCompact 50 är ett smidigt och effektivt innerfilter för akvarium upp till 50 L. Fungerar mycket bra till dig som har akvarium med räkor.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 5 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 43 B 47 H 120 mm |
| Vikt | 0,26 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 50 |
| Maximalt flöde genom filtret | 120-240 liter/timme |
| Filtervolym | 0,18 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning BioCompact 50
Till BioCompact 50
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret