BioPlus Thermo 100 är ett smidigt och effektivt innerfilter med integrerad värmare på 100 W för akvarium upp till 100 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 6 W + 100 W för doppvärmaren |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 120 B 110 H 270 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 100 |
| Maximalt flöde genom filtret | 500 liter/timme |
| Filtervolym | 0,48 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning till BioPlus Thermo 100
Till BioPlus Thermo 100
BioPlus Thermo 100 är ett smidigt och effektivt innerfilter med integrerad värmare på 100 W för akvarium upp till 100 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 6 W + 100 W för doppvärmaren |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 120 B 110 H 270 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 100 |
| Maximalt flöde genom filtret | 500 liter/timme |
| Filtervolym | 0,48 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning till BioPlus Thermo 100
Till BioPlus Thermo 100
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret