BioPlus Thermo 200 är ett smidigt och effektivt innerfilter med inbyggd värmare på 200 W för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 7 W + 200 W för värmaren |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 120 B 110 H 330 mm |
| Vikt | 0,97 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Maximalt flöde genom filtret | 650 liter/timme |
| Filtervolym | 0,66 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning till BioPlus Thermo 200
Till BioPlus Thermo 200
BioPlus Thermo 200 är ett smidigt och effektivt innerfilter med inbyggd värmare på 200 W för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 7 W + 200 W för värmaren |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 120 B 110 H 330 mm |
| Vikt | 0,97 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Maximalt flöde genom filtret | 650 liter/timme |
| Filtervolym | 0,66 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning till BioPlus Thermo 200
Till BioPlus Thermo 200
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret