BioStyle 180 är ett smidigt, effektivt ytterfilter för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 7 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 154 B 304 H 212 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Filtervolym | 2,7 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
| Färg | Grå |
Bruksanvisning BioStyle 180
Till BioStyle 180
BioStyle 180 är ett smidigt, effektivt ytterfilter för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 7 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 154 B 304 H 212 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Filtervolym | 2,7 liter |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
| Färg | Grå |
Bruksanvisning BioStyle 180
Till BioStyle 180
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret