EcoFlow innerfilter från Oase är ett filter för akvarium med många funktioner som är anpassningsbara. De har både en del för mekanisk filtrering och del för biologisk för att ge ditt akvarium de bästa förutsättningarna. Du kan enkelt justera vattenflödet både i mängd volym och i vilken riktning vattnet ska komma ut ur det.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 95 B 65 H 295 mm |
| Passar akvarier upp till (liter) | 150 |
| Maximalt flöde genom filtret | 550 liter/timme |
| Filtervolym | 0,13 L biologiskt, 0,39 L mekaniskt |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning EcoFlow 60/100/150/200
EcoFlow innerfilter från Oase är ett filter för akvarium med många funktioner som är anpassningsbara. De har både en del för mekanisk filtrering och del för biologisk för att ge ditt akvarium de bästa förutsättningarna. Du kan enkelt justera vattenflödet både i mängd volym och i vilken riktning vattnet ska komma ut ur det.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år |
| Effekt | 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 95 B 65 H 295 mm |
| Passar akvarier upp till (liter) | 150 |
| Maximalt flöde genom filtret | 550 liter/timme |
| Filtervolym | 0,13 L biologiskt, 0,39 L mekaniskt |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning EcoFlow 60/100/150/200
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret