Produktens original emballage är skadat, annars helt ny!
FiltoSmart Thermo 200 är ett stabilt, smidigt och effektivt ytterfilter med inbyggd värmare för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år (ej filtermaterial, rotor och sugproppar) |
| Effekt | 17 W + 200 för värmare |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 294 B 248 H 372 mm |
| Vikt | 4,3 kg |
| Slanganslutning | För 17 mm slang |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Maximalt flöde genom filtret | 800 liter/timme |
| Filtervolym | 4,2 l + 1,5 l förfilter |
| Medföljande tillbehör | 2,5 m slang, filtermedia, adapter, rör för intag och utflöde samt en diffusor. |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning FiltoSmart Thermo 200
Produktens original emballage är skadat, annars helt ny!
FiltoSmart Thermo 200 är ett stabilt, smidigt och effektivt ytterfilter med inbyggd värmare för akvarium upp till 200 L.
Filtrets fördelar:
| Fabrikat | Oase |
|---|---|
| Garanti | 3 år (ej filtermaterial, rotor och sugproppar) |
| Effekt | 17 W + 200 för värmare |
| Spänning | 230 V |
| Längd elkabel | 1,5 m |
| Dimension | L 294 B 248 H 372 mm |
| Vikt | 4,3 kg |
| Slanganslutning | För 17 mm slang |
| Passar akvarier upp till (liter) | 200 |
| Maximalt flöde genom filtret | 800 liter/timme |
| Filtervolym | 4,2 l + 1,5 l förfilter |
| Medföljande tillbehör | 2,5 m slang, filtermedia, adapter, rör för intag och utflöde samt en diffusor. |
| Kan användas med saltvatten | Ja |
Bruksanvisning FiltoSmart Thermo 200
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret