Denna belysning har utgått. Se gärna våra andra belysningar.
En häftig belysning med 13 led lampor. Alla går att rikta och böja individuellt i snälla bågar.
Fungerar både utanför och i vatten.
| Fabrikat | Velda |
|---|---|
| Garanti | 2 år (ej lampa) |
| Dimension | ∅ 12×40 cm |
| Effekt | 3 W |
| Spänning | 12 V (likspänning) |
| Transformator | Ja, 12 V medföljer IP44 (utomhus) |
| Längd elkabel | 5 m |
| Placering | Under eller över vattenytan |
Bruksanvisning till Welkin Pond Light (endast engelska, tyska, franska och ryska)
Denna belysning har utgått. Se gärna våra andra belysningar.
En häftig belysning med 13 led lampor. Alla går att rikta och böja individuellt i snälla bågar.
Fungerar både utanför och i vatten.
| Fabrikat | Velda |
|---|---|
| Garanti | 2 år (ej lampa) |
| Dimension | ∅ 12×40 cm |
| Effekt | 3 W |
| Spänning | 12 V (likspänning) |
| Transformator | Ja, 12 V medföljer IP44 (utomhus) |
| Längd elkabel | 5 m |
| Placering | Under eller över vattenytan |
Bruksanvisning till Welkin Pond Light (endast engelska, tyska, franska och ryska)
0480 - 73 73 40
Telefontid vardagar 09:30 - 15:00
Lunchstängt 12:00 - 13:00
Hossmo Gård 140
38892 Ljungbyholm
Vi har ingen direktförsäljning
på lagret